Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

Znaleziono dokumenty Gminnej Spółki Wodnej

Ponad 20 skoroszytów z dokumentami Gminnej Spółki Wodnej znalazł mieszkaniec Kolna w przydzielonym mu przez starostwo mieszkaniu. Sprawą zainteresowała się miejscowa policja. W budynku przy ul. Sienkiewicza 3 w Kolnie mieścił się najpierw żłobek, a potem siedziba Gminnej Spółki Wodnej "Skroda". W 2003 roku Walne Zebranie delegatów zadecydowało o rozwiązaniu spółki, z powodu jej upadłości. Zarządy firmy jednak do tej pory nie dopełnili formalności związanych z jej likwidacją, co powoduje, ze formalnie funkcjonuje ona nadal.


Jej niezabezpieczona dokumentacja pozostała w budynku przy ul. Sienkiewicza 3. Znajdowały się tam m.in. rozliczenia księgowe i podatkowe, PIT-y, listy płac, szczegółowe dane osobowe pracowników. Nowy właściciel lokalu powiadomił policję, a ta po zinwentaryzowaniu znaleziska i przesłuchaniu świadków - skierowała sprawę do prokuratury. Z naszych informacji wynika, że przynajmniej część pracowników, których dane znajdowały się w dokumentach oczekuje skierowania sprawy do sądu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę