Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Derby tym razem w Suwałkach

ŁKS Łomża w sobotę wyjeżdża na kolejny mecz o mistrzostwo III ligi piłki nożnej. Tym razem przeciwnikiem biało-czerwonych będzie zespół Wigier Suwałki. Jesienią łomżanie grając u siebie dokopali piłkarzom z Suwałk aż 8 do 0. Teraz nawet trener Jerzy Engel mówi, że mecz będzie ciężki...

Jesienny mecz z Suwałkami to był prawdziwy pogrom. Do przerwy łomżanie strzelili cztery gole, po zmianie połów dołożyli kolejne cztery.
(zobacz fotorelację z tego spotkania)

Najbardziej gościom dokuczał Rafał Boguski, który aż trzykrotnie pokonał bramkarza Wigier. Teraz Boguskiego w drużynie ŁKS-u już nie ma, a piłkarze z Suwałk grając przed własna publicznością na pewno będą chcieli się choć trochę zrewanżować za tamten blamaż... Trener ŁKS-u Jerzy Engel przyznaje, że mecz z Wigrami nie będzie lekki, łatwy i przyjemny. - Wiem że tam się na nas szykują – mówił Engel, który zaraz dodawał, że ŁKS jedzie do Suwałk po kolejne trzy punkty.
W sobotnim spotkaniu w barwał Łomży zagra już najbardziej doświadczony piłkarz ŁKS-u, kapitan drużyny, Zbigniew Kowalsk, który ostatnio pauzuował za nadmiar żółtych kartek.


****
Kibice ŁKS-u organizują wyjazd na sobotni mecz Wigier Suwałki z ŁKS-em Browar Łomża. Zbiórka w sobotę (6 maja 2006) o godzinie 12:00 na Placu Niepodległości. Cena wyjazdu 7 zł!

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę