Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czy Iława zatrzyma Łomżę?

Po remisach z Mławą i Paradyżem na drodze ŁKS-u Łomża staje Iława. Tamtejszy Jeziorak przyjeżdża w środę do Łomży by zmierzyć się z liderem trzecioligowych rozgrywek. Teoretycznie wygrać powinni łomżanie, bo Jeziorak okupuje doły tabeli... Niemniej ostatnie dwa mecze w wykonaniu piłkarzy Łomży pokazały, że z teoretycznie dużo słabszymi praktycznie niemożliwe jest zwycięstwo... Mecz ŁKS Browar Łomża – Jeziorak Iława odbędzie się w środę o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Zjazd.

Wiosenna gra piłkarzy ŁKS-u nie zachwyca. W siedmiu rozegranych meczach łomżanie odnieśli trzy zwycięstwa, trzy razy zremisowali, i raz przegrali. Co ciekawe, o ile z przynajmniej teoretycznie silnymi przeciwnikami łomżanie podejmują walkę, to w przypadku spotkań z zespołami z dołów tabeli gra zupełnie się nie układa. Z MKS-em Mławą i KS Paradyż – łomżanie ledwie zremisowali... Jeziorak Iława to także zespół z dołów tabeli, a więc przynajmniej teoretycznie wygrana ŁKS-u nie jest przesądzona. Goście w 21 dotychczas rozegranych meczach zdobyli 19 punktów, co daje im dopiero 13 miejsce w tabeli. ŁKS ma o 33 punkty więcej i jest liderem rozgrywek...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę