Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość za www.gazeta.pl

ŁKS jedzie do Paradyża

Lider III ligi ŁKS Browar Łomża nie może być jeszcze pewny awansu do II ligi. Jeżeli będzie grał tak, jak w środę z MKS-em Mława, przewaga ośmiu punktów nad Pelikanem Łowicz może szybko topnieć. W spotkaniu tym łomżanie nie stworzyli praktycznie żadnej sytuacji do zdobycia gola i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Teraz w niedzielę będą mogli się zrehabilitować...

- Trochę popsuliśmy sobie humory - przyznaje Zbigniew Kowalski, obrońca ŁKS-u. - Nie było to dobre spotkanie, chyba zbyt pewnie podeszliśmy do niego.

Wiosną piłkarze ŁKS-u radzą sobie gorzej niż jesienią. Z jednej strony trudno cały czas wygrywać mecz za meczem bez względu, gdzie się gra. A z drugiej: - Wpływ na naszą grę ma na pewno stan boisk - twierdzi Kowalski. - My lubimy pograć piłką, skonstruować akcję od tyłu. Takie murawy, jak są teraz, pasują drużynom, które nastawiają się na obronę i tylko wybijanie piłki. Z drugiej strony brakuje nam strzelców. Na jesieni nie mieliśmy problemów ze zdobywaniem goli, a teraz strzelenie bramki przychodzi ciężej. Jednak do ostatnich naszych wyników podchodzimy spokojnie. Nie robimy z tego żadnej tragedii. Myślę, że w niedzielę wygramy i wszystko wróci do normy.

Łomżanie na wyjeździe zagrają z nieobliczalną drużyną z Paradyża. Zespół ten potrafi wygrać wysoko (4:1) z czwartą w tabeli Stalą Głowno, czy zremisować z trzecim Mazowszem Grójec, ale też przegrać - i to na własnym obiekcie - z ekipą suwalskich Wigier.

Mecz KS Paradyz ŁKS Browar Łomża w niedzielę o godz. 16.00 w Paradyżu

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę