Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

Nowy burmistrz Jedwabnego od 3 maja

Krzysztof Moenke dopiero od najbliższej środy obejmie obowiązki burmistrza Jedwabnego. Burmistrz-elekt, który wygrał przyspieszone wybory na to stanowisko już w pierwszej turze miał być zaprzysiężony podczas pierwszej po tych wyborach sesji rady w piątek, ponieważ jednak opóźniało się oublikowanie oficjalnego komunikatu o wyborach, zdecydowano, bu złożył on ślubowanie kilka dni później.


Radni za to udzielili absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu poprzedniemu burmistrzowi, Michałowi Chajewskiemu, który utracił stanowisko za jazdę pod wpływem alkoholu, zaś w ostatnich wyborach zdobył prawie dwa razy mniej głosów niż Krzysztof Moenke. Do 3 maja obowiązki burmistrza Jedwabnego pełni jeszcze powołany na to stanowisko przez premiera Czesław Jakubowicz.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę