Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Europejskie sukcesy żaków ŁKS-u

Bardzo dobrze zaprezentowali sie najmłodsi wychowankowie Łomżyńskiego Klubu Sportowego, którzy uczestniczyli w turnieju piłki nożnej „Berlin International Cup 2006”. Łomżanie zdobyli srebro i brąz w grupie 12 i 13-latków.

W berlińskich rozgrywkach wzięło udział 48 zespołów z całej Europy. Żaki z Łomży wystartowały w grupie 10 zespołów rocznika 1993 i 1994. Okazało się, że młodzi piłkarze ŁKS-u rozgromili przeciwników. Drużyna, której trenerem jest Marcin Mroczkowski wywalczyła drugie miejsce, a zespół prowadzony przez Sławomira Stanisławskiego miejsce trzecie. Łomżanie w Berlinie ulegli tylko zespołowi GSV Maichingen z Niemiec.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę