Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Gaszyński nie trenuje już Freskovity

Główne zdjęcie
Tadeusz Gaszyński

Tadeusz Gaszyński nie jest już trenerem Freskovity (dawny Ruch)Wysokie Mazowieckie. Kierującego drużyną od sierpnia ubiegłego roku selekcjonera zastąpił Piotr Zajączkowski. Zarząd klubu zmianę tłumaczy słabymi wynikami trenera i drużyny...

W trzech ostatnich meczach trzeciej ligi zespół z Wysokiego Mazowieckiego zarobił tylko jeden punkt remisując na własnym boisku z Górnikiem Łęczyca 1 : 1.

Nowy trener Freskovity ma 40 lat. Piotr Zajączkowski był ostatnio grającym trenerem IV-ligowej Mrągowii, a wcześniej prowadził Warmię Grajewo.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę