Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Kolejny sukces łomżyńskich uczniów.

Kolejny w tym roku sukces młodych twórców z Łomży na arenie ogólnopolskiej. W zakończonym właśnie przez Warszawską Akademię Sztuk Pięknych konkursie plastycznym "Tęcza" I miejsce zajęła uczennica Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży Wioletta Wnorowska. Na konkurs napłynęło kilkaset prac z całego kraju. Jury, składające się wyłącznie z profesorów warszawskiej akademii, zwróciło uwagę na wysoki poziom konkursowych dzieł, duże umiejętności ich autorów oraz efekty osiągane przez szkolnych opiekunów konkursu. Wioletta Wnorowska zgłosiła do konkursu pejzaż olejny. W nagrodę wyjedzie do Berlina i Poczdamu.

Ponadto uczniowie z łomżyńskiego "plastyka" : Barbara Marzewska, Joanna Tomasiewicz, Michał Jastrzębski, Justyna Surdykowska i Natalia Miećkowska otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Oficjalne podsumowanie konkursu i wręcznie nagród odbędzie się w czerwcu w Akademii Sztuk Pieknych w Warszawie. Kilkanaście dni wcześniej, na IV Biennale Grafiki Artystycznej w Szczecinie dla uczniów liceów plastycznych dwie nagrody i wyróżnienie zdobyli także reprezentanci łomżyńskiego "plastyka". Nagrodzeni zostali: Agnieszka Rykowska, Kamila Olejniczak i Katarzyna Chojnowska.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę