Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad 400 pożarów traw od początku kwietnia

Od początku kwietnia w województwie podlaskim strażacy gasili ponad 400 pożarów łąk i traw. Łącznie splonęło 200 hektarów traw. Na szczęście nikt nie zginął. Najwięcej pożaów strażacy odnotowali w powiecie biaostockim - ponad sto. Kolejne w statystyce są powiaty łomżyński, suwalski i hajnowski.


Wśród głównych przyczyn tych pożarów dominują podpalenia oraz nieostrożność przy posługiwaniu się ogniem. Zdecydowana większość tych zdarzeń została zakwalifikowana jako pożar mały czyli o powierzchni do 1 ha.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę