piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

"SENS CIERPIENIA NIEZAWINIONEGO"

"Sens cierpienia niezawinionego" - tak zatytułowali sztukę teatralną młodzi aktorzy z Katolickiego Klubu "PRZYSTAŃ" w Piątnicy. Przedstawienie odbyło się 6 kwietnia 2006 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Widzami byli mieszkańcy z parafii Piątnica oraz parafii łomżyńskich. Szczególnymi gośćmi byli przedstawiciele miejscowego Warsztatu Terapii Zajęciowej wraz z podopiecznymi.

Spektakl poruszył serca wszystkich zgromadzonych dostarczając wielu pięknych wzruszeń a przede wszystkim skłonił do podjęcia refleksji nad sensem cierpienia niezawinionego. Główna postać widowiska to biblijny Hiob, którego Bóg doświadcza cierpieniem na prośbę szatana...
Reżyserem i odtwórcą roli Hioba był Ks. Kazimierz Ostrowski wikariusz piątnickiej parafii.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę