Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

W Łowiczu z wiceliderem

Sobotni pojedynek ŁKS-u z Pelikanem zapowiada się jako hit 20 kolejki trzeciej ligi piłkarskiej. Łomżanie – lider rozgrywek, na wyjeździe zmierzą się z drugim w tabeli Pelikanem Łowicz. Oba zespoły ostrzą sobie zęby na awans do II ligi. Jesienią łomżanie grając u siebie wygrali 2 : 0. Teraz atut gry na własnym boisku i z własną publicznością będzie po stronie Pelikana....

Trener Jerzy Engel mówi, że dwa najbliższe pojedynki – z Pelikanem i tydzień później z Mazowszem - są dla drużyny decydujące w walce o awans. „Jeżeli je wygramy jedną nogą będziemy już w II lidze” - podkreśla Engel, ale jednocześnie przyznaje, że oba spotkania będą bardzo ciężkie.

Dziś ŁKS nad Pelikanem ma 10 punktów przewagi... To dużo... ale piłkarze z Łowicza na swoim boisku jeszcze nie przegrali nawet jednego meczu, ba stracili tylko dwie bramki. Łomżanie jesienią pojedynek wygrali, ale to był mecz walki... Nie brakowało twardej, ostrej gry, ale też doszło do szamotaniny i walki wręcz pomiędzy piłkarzami obu drużyn...

Mecz Pelikan Łowicz – ŁKS Browar Łomża w Wielką Sobotę o godzinie 16.00 w Łowiczu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę