Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

ŁKS Łomża pokonał w wyjazdowym spotkaniu Tur Bielsk Podlaski 1-2

ŁKS Łomża pokonał w wyjazdowym spotkaniu Tur Bielsk Podlaski 1-2 (do przerwy 0-1). Łomżyniacy prawie całe spotkanie przeważali. Bramki dla ŁKS-u zdobywali: Szugzda(po dobitce strzału Sawki) w 40 minucie i Lis w 80.

Tym razem zawidła jednak skuteczność naszego zespołu, ponieważ nasi zawodnicy zmarnowali kilka 100% sytuacji. Najlepsza zmarnował Sawko strzelając do pustej bramki w poprzeczkę. Warto wspomnieć również o dobrej postawie bramkarza Tura, który niejednokrotnie wychodził obronną ręką z trudnych sytuacji, które serwowali mu łomżyńscy piłkarze. ŁKS tym samym umocnił się w prowadzeniu w tabeli i posiada 10 punktów przewagi nad drugimi Wigrami, które w tej kolejce pauzowały.
Źródło: www.lks.lomza.tk

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę