Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sutenerzy więzili w Suwałkach cztery młode kobiety - w tym łomżankę

Od 2 do 3 miesięcy tymczasowego aresztu dla sześciu osób, podejrzanych o przetrzymywanie w Suwałkach 4 kobiet i nakłanianie ich do prostytucji. Taką decyzję podjął dziś sąd. Aresztowani, to obywatelka Litwy i suwalczanie - czterej bracia K. i ich ochroniarz Grzegorz J. Dwaj mężczyźni będą mogli opuścić areszt jeśli wpłacą 10 tysięcy złotych tytułem poręczenia majątkowego. Cztery młode kobiety, przetrzymywane od pół roku w jednym z lokali na osiedlu Północ, w Suwałkach uratował SMS.

Jedna z więzionych przez suwalsko – litewski gang, wysłała go do siostry z prośbą o pomoc. Natychmiast została powiadomiona policja. Poszkodowane mają od 22 do 30 lat, pochodzą z Łomży, Olsztyna, a także z Litwy i Ukrainy. Jak mówią, zostały podstępem zwabione do lokalu i zmuszane do uprawiania prostytucji. W razie odmowy, grożono im śmiercią. Pieniędzmi dzielili się członkowie 6 - osobowego gangu – obywatelka Litwy, czterej bracia K. i ich ochroniarz, który jako jedyny przyznał się do winy. Rzecznik suwalskiej policji Krzysztof Kapusta poinformował, że za nakłanianie do prostytucji grozi od roku do 10 lat więzienia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę