Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Coraz wiecej osób choruje na grypę

Mamy w regionie największą w tym sezonie liczbę zachorowań na grypę. Od 23 marca do podlaskiego Sanepidu zgłoszono ponad 1730 przypadków - o 400 więcej niż w poprzednim tygodniu. Najwięcej - około 400 zachorowań - zanotowano w powiecie wysokomazowieckim, ponad 200 - w powiatach: monieckim, kolneńskim i sokólskim. Tendencję spadkową obserwuje się natomiast na Białostoczyźnie i Suwalszczyźnie. W powiecie łomżyńskim liczba zachorowań utrzymuje się mniej więcej na tym samym poziomie, co w minionych tygodniach. Wolnym od zachorowań na grypę jest tylko powiat zambrowski.

Epidemiolodzy uspokajają, że to nie epidemia , natomiast szczyt zachorowań może potrwać do końca kwietnia a nawet nieco dłużej. Od początku tego roku w naszym regionie na grypę zachorowało ponad 4600 osób, podczas gdy w całej Polsce już ponad 130 tysięcy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę