Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Bez kibiców na Pruszków

Po niefortunnym starcie w wiosennych rozgrywkach ŁKS Łomża w niedzielę wyjeżdża do Pruszkowa, gdzie podejmowany będzie przez tamtejszy „Znicz”. Jesienią łomżanie wygrali z nimi 2 : 0, teraz też by chcieli... Mecz ze Zniczem jest okazją do zrehabilitowania się ŁKS-u za porażkę z Legią II. Niestety tym razem piłkarzy ŁKS-u nie będą dopingować łomżyńscy kibice.

Marek Śliwiński – prezes MKS „Znicz” Pruszków przesłał do ŁKS-u informację, że na niedzielny mecz pomiędzy drużynami Znicza i ŁKS Łomża rozgrywany na stadionie w Pruszkowie nie zostaną wpuszczeni kibice drużyny przeciwnej czyli ŁKS-u. Śliwiński tłumaczy, że jest to spowodowane pracami remontowymi prowadzonymi na stadionie w Pruszkowie.

Tymczasem ŁKS Łomża w Pruszkowie bardzo chciałby wygrać. Po jesiennej kolejce spotkań drużyna „Znicza” zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli, tracą do ŁKS - u Łomża równo 20 punktów. Niestety Pruszków w Pruszkowie gra całkiem dobrze. Jesienią na siedem rozegranych tam spotkań zawodnicy Znicza przegrali tylko raz i raz zremisowali swoje spotkanie zdobywając przy tym 17 a tracąc zaledwie 4 bramki.

Mecz „Znicz” Pruszków – ŁKS Łomża ma rozpocząć się w niedzielę 2 kwietnia w samo południe.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę