Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Napad na komis w Łomży

4 nastolatków napadło w Łomży na komis ze sprzętem RTV. Policja poszukuje teraz 4 chłopców w wieku 16-18 lat . Kwadrans po 13.00 (w czwartek 30. marca) weszli do komisu na Starym Rynku - mówi nadkomisarz Krzysztof Leończak z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. "Poprosili sprzedawcę o pokazanie 2 radioodbiorników. Kiedy się odwrócił uderzyli go w głowę twardym narzędziem"

Napadnięty właściciel komisu zaraz po przybyciu policji został przewieziony do łomżyńskiego szpitala. "Po udzieleniu mu pomocy, został wypisany do domu" Policja prowadzi teraz dochodzenie i poszukuje sprawców napadu. Policjanci przeglądają taśmy z kamer monitoringu miejskiego. Proszą także świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem 112 lub 997. Policja zapewnia anonimowość informatorom.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę