Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Piłkarska wiosna 2006

W sobotę, tydzień później niż planowano, startują rozgrywki trzeciej ligi piłkarskiej. Na początek ŁKS Browar Łomża podejmie na własnym boisku zespół drugi zespół Legii Warszawa. Jesienią warszawiacy byli jedyną drużyną, która nie uległa łomżanom. Teraz nasi zapowiadają, że pokażą kto lepiej gra w piłkę... Początek sobotniego spotkania na stadionie przy ul. Zjazd o godz. 15.00.

Od dziś użytkownicy portalu www.4lomza.pl ponownie mogą się bawić w obstawianie wyników kolejnych meczy ŁKS-u w rundzie wiosennej. (Tu możesz obstawiać wyniki eŁKSówk@ 2006) Tradycyjnie nagradzamy najlepszych obstawiaczy. Karnety na wszystkie mecze ŁKS-u otrzymuje pięć osób, które najdokładniej typowały wyniki spotkań jesiennej kolejki grupy pierwszej trzeciej ligi. Są to: GoRbI, Marcin, ads, floorek89, i Adam18. Karnety są do odebrania w redakcji Gazety Bezcennej.

Wszyscy inni mogą już je kupować. Karnety w cenie 50 zł dostępne są w siedzibie klubu i kasach biletowych ŁKS czynnych przed meczem, a także w sklepie Cliff Sport w Galeri Stokrotka, w sklepie czapniczym przy ul. Krótkiej i pizzerii Big Red Tomato przy ul. Broniewskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę