Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sukcesy młodych wokalistów

Dwaj wokaliści z Łomży - Dawid Dąbrowski i Łukasz Lipski odnieśli sukcesy podczas V Regionalnego Konkursu Piosenki Dziecięcej w Olsztynie. Na scenie tamtejszej filharmonii zaprezentowało się 25 solistów z północno-wschodniej Polski. Sześcioletni Dawid zdobył nagrodę specjalną, a 12-letni Łukasz został jednym z laureatów konkursu.

Choć młodzi obaj łomżyńscy piosenkarze, ze scena obyci są bardzo dobrze. Jak podkreśla Piotr Dąbrowski, który opiekuje się chłopcami występy nawet przed bardzo liczną publicznością nie krepują ich. Łukasz Lipski występuje odkąd ukończył 6 lat, a Dawid debiutował w wieku 4 lat. W Olsztynie podczas konkursu obaj zaprezentowali się rewelacyjnie, co zauważyło i doceniło jury honorując ich nagrodami.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę