Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wiosna później....

Główne zdjęcie
odśnieżanie stadionu ŁKS-u
fot. UM Łomża

Mroźna pogoda skutecznie opóźnia nadejście wiosny... także tej piłkarskiej. Już wiadomo, że piłkarze ŁKS Łomża nie zainaugurują wiosennej rundy rozgrywek w najbliższą sobotę. Pierwszym przeciwnikiem łomżan miał być zespół MKS Mława, ale Łódzki Związek Piłki Nożnej przełożył pierwszą kolejkę rundy wiosennej...

Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się to spotkanie. Nie wiadomo także czy zostanie rozegrany zaplanowany na sobotę 25 marca pojedynek ŁKS-u z Legią II Warszawa. Ten mecz miały odbyć się na boisku w Łomży. „Gdyby taka pogoda jak dzisiaj utrzymała się do końca tego tygodnia, to mało prawdopodobne jest, że zawodnicy wybiegli by na boisko w przyszłym tygodniu” – mówi Marcin Trojanowski z ŁKS-u Łomża. Dodaje jednak, że do tej pory do klubu nie dotarła informacja z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o ewentualnym przełożeniu rozgrywek.

Na środę 22 marca zaplanowany jest mecz w rozgrywkach Pucharu Polski pomiędzy ŁKS-em Łomżą a Olimpią Zambrów – póki co nie ma decyzji czy także ten mecz będzie przełożony.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę