poniedziałek, 18 listopada 2019 napisz DONOS@

Wiosna później....

Mroźna pogoda skutecznie opóźnia nadejście wiosny... także tej piłkarskiej. Już wiadomo, że piłkarze ŁKS Łomża nie zainaugurują wiosennej rundy rozgrywek w najbliższą sobotę. Pierwszym przeciwnikiem łomżan miał być zespół MKS Mława, ale Łódzki Związek Piłki Nożnej przełożył pierwszą kolejkę rundy wiosennej...

odśnieżanie stadionu ŁKS-u<br />
fot. UM Łomża
odśnieżanie stadionu ŁKS-u
fot. UM Łomża
Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się to spotkanie. Nie wiadomo także czy zostanie rozegrany zaplanowany na sobotę 25 marca pojedynek ŁKS-u z Legią II Warszawa. Ten mecz miały odbyć się na boisku w Łomży. „Gdyby taka pogoda jak dzisiaj utrzymała się do końca tego tygodnia, to mało prawdopodobne jest, że zawodnicy wybiegli by na boisko w przyszłym tygodniu” – mówi Marcin Trojanowski z ŁKS-u Łomża. Dodaje jednak, że do tej pory do klubu nie dotarła informacja z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o ewentualnym przełożeniu rozgrywek.

Na środę 22 marca zaplanowany jest mecz w rozgrywkach Pucharu Polski pomiędzy ŁKS-em Łomżą a Olimpią Zambrów – póki co nie ma decyzji czy także ten mecz będzie przełożony.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę