Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Co po maturze... Giełda Pomysłów na Życie

Już po raz szósty w łomżyńskim III Liceum Ogólnokształcącym odbywa się Giełda Pomysłów na Życie. To impreza, której celem jest przedstawienie uczniom kończącym szkołę możliwości dalszego kształcenia się. Dziś w sali gimnastycznej III LO przedstawiają się 24 uczelnie w tym także te najlepsze – m.in.: Wojskowa Akademia Techniczna, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego z Warszawy... Impreza choć szkolna przyciąga także uczniów najstarszych klas innych szkół ponadgimnazjalnych z Łomży.

Giełda Pomysłów na Życie odbywa się w sali gimnastycznej III LO. Prezentują się tu przede wszystkim uczelnie z północno-wschodniej Polski, ale nie tylko. Swoje stoiska wystawiły renomowane uczelnie warszawskie, a także np. lubelski KUL. Uczniowie, którzy odwiedzają Giełdę mogą otrzymać informatory o warunkach przyjęć na poszczególne uczelnie, ewentualnych opłatach związanych ze studiowaniem, czy choćby porozmawiać z pracownikami poszczególnych uczelni.

Jak podkreśla Renata Maliszewska wicedyrektor III LO w Łomży impreza z roku na rok jest coraz większa. W tym roku wyjątkowo dużo jest uczelnianych stoisk, ale także „wycieczek” całych klas z innych szkół. To jedyne taka okazja, aby w jednym miejscu w Łomży móc poznać ofertę kształcenia ponad dwudziestu uczelni – mówi Maliszewska.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę