Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura sprawdzi czy na przejeździe w Nowych Piekutach narażane jest życie ludzi.

Prokuratura sprawdzi czy na przejeździe w Nowych Piekutach ludzie zostali narażeni na utratę życia lub zdrowia - taką informacje podała zastepca prokuratora rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem, Anna Mioduszewska. Wnioskował w tej sprawie wójt gminy Nowe Piekuty po tym, jak na przejeździe zginął przechodzący tamtędy mieszkaniec. Zdaniem wójta, Marka Kaczyńskiego, w dużym stopniu winę za tę śmierć ponoszą osoby decydujące, bo dotychczasowego dróżnika zastąpiły w tym miejscu automatyczne zapory.


Zdaniem wójta - tryb i czas ich zamykania jest niewystarczający, biorąc pod uwagę natężenie ruchu na przejeździe. Dlatego kierownictwo kolei powinno przywrócić wcześniejsze rozwiązania. Na razie na wniosek wójta, prokuratura sprawdzi czy rzeczywiście automatyczne rogatki mogą stanowić zagrożenie dla mieszkańców. Artykuł na który powołuje się prokuratura przewiduje ukaranie winnych grzywną, ograniczeniem wolności lub karą do roku więzienia.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę