Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Lekarz podejrzewany o pedofilę aresztowany

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali dziś lekarza z Łomży podejrzanego o pedofilię - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Białystok. Sąd rejonowy w Łomży podjął decyzję o jego aresztowaniu. Chodzi o około 30-letniego lekarza, który pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Z naszych informacji wynika, że w mieszkaniu lekarza - prawdopodobnie radiologa, zabezpieczono komputer ze zdjęciami o tematyce pedofilskiej. Ani policja, ani prokuratura nie udzielają żadnych informacji na ten temat.

Prawdopodobnie dlatego, że jutro ma być o tym mowa na konferencji prasowej w Ministerstwie Sprawiedliwości. Najprawdopodobniej jutro dowiemy się o szerszej akcji przeciwko pedofilom w Polsce.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę