Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

eMDeK - sweet inspiration...

Słodka inspiracja to tytuł koncertu z jakim w piątkowy wieczór wystąpiła grupa wokalna eMDeK działająca od czterech lat przy Miejskim Domu Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Wykonuje polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Na koncert Sweet inspiration złożyły się przede wszystkim piosenki utrzymane w klimacie znanego serialu „Ally McBeal”. Łomżanki wykonywały je przy sali wypełnionej po same brzegi...

W piątek eMDeK wystąpił w składzie: Urszula Durzyńska, Joanna Zawłocka, Milena Bajno i założycielka grupy Magda Sinoff. Wokalistkom towarzyszyła muzyka wykonywana na żywo przez zespół w składzie : Grzegorz Sekmistrz – piano, Piotr Franczak – gitara, Janusz Korsan – bas i Sebastian Barański – perkusja.

Koncert sponsorował BRITISH SCHOOL.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę