Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Złota Harfa Eola dla Voci Unite

Magia dawnej muzyki, strojów, instrumentów i tańca... łomżyński Zespół Muzyki Dawnej Voci Uunite po raz czwarty z rzędu zdobył Złotą Harfę Eola. To główna nagroda odbywającego się w Kaliszu Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej „Schola Cantorum”.

Voci Uunite od 12 lat działa przy Szkole Podstawowej nr7 w Łomży. Zespół od samego początku prowadzi Katarzyna Szmitko. Jak podkreśla założyciela „tegoroczny konkurs w Kaliszu był na nieco słabszy poziomie, ale nagroda bardzo cieszy”.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę