Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS bez Kamińskiego...

Adam Kamiński nie zagra podczas wiosennej rundy rozgrywek w barwach ŁKS Browar Łomża. Obrońca, który w łomżyńskiej drużynie rozegrał około pół tysiąca spotkań w czwartek opuścił Polskę... Jak mówił przed odlotem „za chlebem” do USA, przez 23 lata gry w piłkę „dokopał się wspaniałych wspomnień”, ale... nie zapewniło mu to bezpieczeństwa materialnego.

Adam Kamiński był jednym z najstarszych zawodników w drużynie. Mimo 36 lat miał pewne miejsce w pierwszej jedenastce... Choć był prawym obrońcą, trener Jerzy Engel zawsze stawiał go po lewej stronie boiska i tu też radził sobie doskonale. Łomżyńska obrona jesienią była najskuteczniejsza w trzeciej lidze. Podczas 14. spotkań przeciwnicy ŁKS-u zdołali strzelić tylko 6 goli. Podczas tych meczy Adam Kamiński wybijał piłkę z linii bramkowej, tym samym ratując zespół przed stratą kolejnej bramki.

Od początku gry w piłkę Adam Kamiński grał z nr 2 na koszulce. W 1993 roku zdobył tytuł sportowej osobowości roku województwa łomżyńskiego.

Po przejściu napastnika Rafała Boguskiego do Wisły Kraków, odejście Adama Kamińskiego jest kolejnym dużym osłabieniem drużyny w walce o awans do II ligi.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę