Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Śnieżyca pogarsza warunki jazdy w woj. podlaskim.

Nadchodzi fala opadów gęstego śniegu i silnego wiatru. Na szczęście dziś temperatura trochę wzrośnie . Noc z wtorku na środę także będzie cieplejsza. Jednak zima nie ustąpi. Cały czas będzie poniżej zera. Jak informuje Magdalena Pękala - dyżurny synoptyk z białostockiego biura prognoz - aura znacząco pogorszy dziś sytuację na drogach . Drogowcy z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku mówią, że najgorsze warunki panują na północy i zachodzie województwa podlaskiego.

Intensywne opady śniegu utrudniły jazdę w okolicach Łomży, Suwałk , Augustowa i Grajewa. Obecnie na drogach krajowych w regionie pracuje 6 pługów i kilkanaście solarek.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę