Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Rekord w OSM Piątnica

W marcu padł kolejny rekord w Spółdzielni Mleczarskiej Piątnica. Tym razem mleczarnia pierwszy raz przekroczyła granicę produkcji – 1 tys. ton Serka Wiejskiego miesięcznie!


W przededniu wejścia do Unii Europejskiej piątnicka mleczarnia rozwija się coraz dynamiczniej. Rok 2003 mleczarnia zamknęła 14% wzrostem liczby skupionego mleka. Zakład wzbogacił się także o bardzo nowoczesną instalację do produkcji serka wiejskiego, której moc przerobowa sięga prawie 50 ton dziennie. Dzięki tej inwestycji, ciągłej poprawie jakości i poszerzaniu dystrybucji, Piątnicy udało się zdecydowanie zwiększyć produkcję. W marcu br. po raz pierwszy mleczarnia przekroczyła granicę produkcji – 1000 ton serka wiejskiego miesięcznie. Wzrastająca dynamika produkcji, przy obecnej sytuacji na rynku jest niewątpliwym sukcesem. Z pewnością wpływ
na taką sytuację mają nieustanne inwestycje w rozwój i unowocześnianie – Piątnica jest jednym z niewielu zakładów, które w 100 % wykorzystują program SAPARD!
OSM Piątnica jest jednym z największych zakładów mleczarskich w Polsce. Mleczarnia jako pierwsza wprowadziła na polski rynek znany wszystkim Serek Wiejski i obecnie jest liderem w jego produkcji.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę