Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kantyczka dla Łomży

Joanna Zawłocka zdobyła I Nagrodę, a Urszula Durzyńska II Nagrodę podczas VII Ogólnopolskiego Dziecięco-Młodzieżowego Festiwalu Kolędy i Pastorałki Współczesnej „Kantyczka” w Bielsku Podlaskim. Dziewczęta „stworzyły niesamowity, świąteczny klimat” – powiedziała przewodnicząca jury wokalistka Beata Bednarz.

Bielska „Kantyczka” jest pierwszym festiwalem w Polsce, który zajął się repertuarem kolęd, pastorałek i piosenek związanych z okresem Bożego Narodzenia i zimy. „Kantyczka” to nie tylko konkurs wokalny, to również koncerty wykonywane wspólnie przez gości i gospodarzy Festiwalu, warsztaty wokalne (zajęcia emisji głosu, dykcji, interpretacji utworów) prowadzone przez profesjonalnych instruktorów i muzyków, wspólne „rozśpiewania” i indywidualne konsultacje wokalne.
W VII Festiwalu startowało 28-u młodych wokalistów z Białegostoku, Suwałk, Augustowa, Bielska Podlaskiego, Warszawy, Siedlec, Hajnówki i Łomży. Do etapu głównego jury zakwalifikowało ośmioro solistów, wśród których znalazły się Urszula Durzyńska i Joanna Zawłocka, reprezentujące Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży.
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę