Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Tymczasowy szef ARiMR w Łomży

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Elżbieta Kaufman-Suszko powierzyła Jerzemu Leszczyńskiemu pełnienie obowiązków dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji. Jerzy Leszczyński - dotychczasowy zastępca dyrektora jest absolwentem wydziału rolnictwa SGGW w Warszawie. Przez kilkanaście lat pracował w doradztwie rolniczym (Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Szepietowo), od czterech, od czasu jej utworzenia, związany jest z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Jednocześnie na stronie internetowej Agencji zamieszczono informacje o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko dyrektorów Oddziałów Regionalnych, w tym Podlaskiego. Oferty będą przyjmowane do 7-tego lutego.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę