Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Boguski z Wisłą do Turcji

Łomżanin Rafał Boguski ma wylecieć w niedzielę z Wisłą Kraków na zgrupowanie do tureckiej Antalyi. Taką informację podał oficjalny serwis internetowy www.wisla.krakow.pl. „Dziki” ma być jednym z pięciu napastników Wisły, którzy będą trenować w Turcji. Młody napastnik z Łomży z zespołem mistrza Polskie trenuje od tygodnia.

Wyjazd Boguskiego z zespołem Wisły Kraków na dalsze treningi przed wiosennymi rozgrywkami oznacza, że łomżanin wykorzystał ostatnie sześć dni na pokazanie się nowemu trenerowi Danowi Petrescu.

Od 16 stycznia do 29 stycznia 2006 Wiślacy pod kierunkiem trenera Dana Petrescu spędzą w tureckim ośrodku Silence Beach Resort położonym w Antalyi na wybrzeżu morza Śródziemnego.
Ośrodek posiada m.in. nowoczesne, zgodne ze standardami UEFA, boisko piłkarskie o wymiarach 107 x 65 m. Już dwa dni po przyjeździe na zgrupowanie, 18 stycznia, Wiślacy powinni rozegrać pierwszy mecz kontrolny. W sumie podczas pobytu w Turcji zaplanowane są 4 mecze sparingowe, które - zgodnie z planem zgrupowania - powinny się odbyć: 18, 21, 25, 28 stycznia 2006. Krakowski zespół zmierzy się m.in. z drużynami Grasshoppers Zurych i FC Aarau.

Drugie zgrupowanie zespołu Wisły Kraków SSA odbędzie sie w dniach 06-19 lutego 2006 w Larnace, Cypr. Przed wyjazdem na Cypr, mistrz Polski rozegra w Krakowie mecz sparingowy z Widzewem Łódź.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę