Pogrom w Mielniku!

ŁKS Łomża rozgromił w wyjazdowym spotkaniu MKS Mielnik aż 9-0! Przez cały czas nasi piłkarze dominowali na boisku i poraz kolejny udowodnili komu należy sie awans do III ligi.

Okrojony skrót meczu:
Druga minuta spotkania, rzut rożny, piłka do Kowalskiego i 1-0 dla ŁKS-u. 5 minuta i było już 2-0. Tym razem po akcji Boguskiego do piłki podbiega Szugzda i lobuje bramkarza gospodarzy. Około 18 minuty po akcji Szugzdy piłka leci w stronę bramkarza ale szybszy Boguski i piłka leci do siatki pod rękami bramkarza MKS-u. 37 minuta i Szugzda kolejny raz wpisuje się na listę strzelców. W tym kolu kolejny raz asystował Boguski. Do przerwy było 4-0 dla ŁKS-u. Druga połowa i kolejne ataki ŁKS-u. Na pocztątku drugiej połowy piłkarz ŁKS-u strzela bramkę, ale nie wiem jak i nie wiem kto z powodu "ochrony" (ale o tym w relacji kibicowskiej). Szustą bramkę dla ŁKS-u zdobywa w 68 min Sawko. Dwie minuty poźniej Maćkowski przy piłce i było 7-0. W 75 minucie Boguski strzela swojego drugiego gola w tym meczu. Tym razem czyni to głową. Za 5 minut Szugzda strzela swojego hat-trika(?) i ustanawia wynik spotkania na 9-0. tak więc nasi piłkarze urządzają sobie ostre strzelanie w Mielniku. Chciałem jeszcze dodać, że strzelcy bramek z drugiej połowy mogą się nie zgadzać z prawdziwymi strzelcami bramek.
Strzelcy bramek: 3. Kowalski, 5,37,80. Szugzda, 18,75. Boguski, 68. Sawko, 70. Maćkowski, 50.