Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Zbiórka na pomoc dzieciom lekarza Dariusza Kapicy (+34)

Główne zdjęcie
Fot. z zrzutka.pl

- Tragedia, która miała miejsce 29. stycznia, to dramat dla całej rodziny, a w szczególności jego żony i dzieci. Darek odszedł i tego już nie zmienimy. Możemy jedynie okazać wsparcie jego małym dzieciom, dzięki któremu będą miały szansę na lepszą i spokojniejszą przyszłość – napisał Michał Kapica, młodszy brat śp. lekarza Dariusza Kapicy (+ 34), którego pogrzeb odbył się w sobotę. Jak deklaruje organizator zbiórki: - Pomoc zostanie w całości przekazana żonie Darka i jego dzieciom.

Lekarz ortopeda Dariusz Kapica zginął 29. stycznia 2023 r. w tragicznym wypadku samochodowym i – przypomniał w opisie zbiórki brat - w chwili śmierci miał tylko 34 lata, a przed nim było jeszcze całe życie... 

 

https://zrzutka.pl/wg4sg2?fbclid=IwAR3hihDOhwl-ouxteZu0ZEzScBmtau04Q2w4D2CsZ-Hcy08yiZUMoijMklA#wplacajacy

 

Brat wspomina, że Darek był dobrym człowiekiem, osobą zdolną, mądrą, niezwykle pracowitą i pełną energii.  Poświęcił całe swoje życie na pomoc innym - był lekarzem pracującym w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Na co dzień w swojej pracy ratował życie innych ludzi, a prywatnie wspierał rodzinę i przyjaciół. Jego prawdziwą pasją była praca w rodzinnym gospodarstwie rolnym oraz jego rozwój. O Darku można byłoby pisać wiele, serdecznie wypowiadają się o nim również jego koledzy z pracy, między innymi, w poniższym artykule:

 

Pożegnanie Lekarza Dariusza Kapicy (+ 34)

 

Darek był nie tylko wspaniałym człowiekiem i lekarzem, ale przede wszystkim mężem pogrążonej w żałobie Patrycji oraz ojcem 3-letniej Rozalki i rocznego Oliwierka. Rodzina oraz dzieci były dla niego całym światem, z którymi starał się spędzać jak najwięcej czasu. 

Mirosław R. Derewońko
tel. red. 696 145 146

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę