Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

III Spotkania Kolędowe

Koncertem pt. „Powitajmy Mesjasza” rozpoczął się w regionie organizowany przez Radio Nadzieja festiwal kolęd. Kolejne już spotkania z kolędą zainaugurował koncert w łomżyńskim Urzędzie Miejskim. Zebranych przywitał prezydent Łomży Jerzy Brzeziński. Festiwal organizowany jest już od trzech lat, a jego głównymi gwiazdami są muzycy i śpiewacy scen trójmiejskich. W tym roku występują Monika Fedyk Klimaszewska – mezzosopran, Dariusz Wójcik - bas, Jacek Szymański – tenor. Na skrzypcach, organach i fortepianie akompaniują im Marta i Andrzej Nanowscy.

Koncertom kolędowym tradycyjnie patronują prezydent i starosta łomżyński oraz biskup Stanisław Stefanek.
Kolejne koncerty w ramach III-cich spotkań kolędowych już dziś. Występ zatytułowany “ Witaj Jezu ukochany” będzie miał miejsce o 14-ej w kościele pw. Chrystusa Króla w Łysych. O 18-ej artyści zaprezentują koncert “ Noc cicha we śnie” w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce.
Wyjątkową atrakcją tegorocznych koncertów są wykonania kolęd w gwarze kurpiowskiej. Artyści mówią, iż ten repertuar jest pomysłem Biskupa Stanisława Stefanka.
Takie kolędy będzie można też usłyszeć w niedzielę o 12.30 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej. III -cie spotkania kolędowe zakończy koncert “Witaj gwiazdko złota” , który odbędzie się w niedzielę 8 stycznia o 19-ej w Kościele pw. Krzyża Świętego w Łomży.
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę