Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Pierwszy tej zimy mroźny poranek

Główne zdjęcie
Narew o poranku 14. grudnia 2022 roku

Środa 14. grudnia po raz pierwszy tej zimy przywitała nas dwucyfrowym mrozem. Dzień także zapowiada się mroźny, a na Narwi pojawiła się kra. A jaka pogoda na Boże Narodzenie?

-10,1 stopni Celesjusza zanotowała dziś 14.12.2022 r o godzinie 8:00 stacja pomiarowa IMGW w Marianowie. Po raz pierwszy tej zimy wartość mrozu przekroczyła poziom dwucyfrowy. To za sprawą wyżu Julian, który przemieszcza się na wschód, i w rozpogodzeniach doświadczaliśmy znacznego spadku temperatury. 

W ciągu dnia będzie dość mroźno, a temperatura wahać ma się w granicach -8/-9°C. W nocy temperatura nieznacznie wzrośnie i popada śnieg. 

Niestety, wiele wskazuje na to, że ta pogoda nie przetrwa do Świąt Bożego Narodzenia. Przed świętami temperatura wzrośnie powyżej zera, a w wigilię może padać deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura oscylować będzie około zera stopni Celesjusza, choć prognozy wskazują na temperaturę dodatnią. 

 

Foto: Narew o poranku 14. grudnia 2022 roku
Foto: Narew o poranku 14. grudnia 2022 roku
Foto: Narew o poranku 14. grudnia 2022 roku
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę