Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Włamanie do bankomatu

Nad ranem z piątku na sobotę doszło w Łomży do próby kradzieży pieniędzy z bankomatu. Urządzenie zostało niszczone, ale z informacji policji wynika, że rabusiom kradzież się nie udała.

W nocy z piątku na sobotę doszło do próby kradzieży pieniędzy z bankomatu znajdującego się przy ulicy Piłsudskiego w Łomży. Zlokalizowany jest on w wejściu do biblioteki publicznej w ciągu sklepów pomiędzy ulicami Małachowskiego a Zawadzką. 

Zgłoszenie policjanci otrzymali  w sobotę o godzinie 3:50. Na miejscu widzimy prawdopodobnie ślady zbierania odcisków przez techników policyjnych, bo na drzwiach wejściowych nie widać włamania. W środku stoi zniszczony bankomat, przy pomocy najprawdopodobniej łomu próbowano dostać się do pieniędzy. Nie widać uszkodzeń na klawiaturze czy ekranie, ale wyraźne ślady próby rabunku są na dolnych ściankach. Odgięty jest przedni panel, w którym zniszczone są zawiasy. Także boczna ścianka, jakby całkowicie otwarta, stoi oparta o ścianę budynku. 

Policjanci informują, że sprawcy lub sprawcom nie udała się próba kradzieży. 

 

Chcieli ukraść bankomat

Wysadził bankomat

 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę