Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Wysadził bankomat

26-latek z powiatu piskiego został tymczasowo aresztowany pod zarzutem próby kradzieży z włamaniem do bankomatu w Grabowie. Mężczyzna usiłował sforsować zabezpieczenia bankomatowe przy pomocy ładunku wybuchowego. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek około godziny 5.30 rano oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolnie otrzymał zgłoszenie, że najprawdopodobniej doszło do włamania do bankomatu w Grabowie. Patrol policji wysłany na miejsce wstępnie ustalił, że sprawca usiłował sforsować zabezpieczenia bankomatowe przy pomocy ładunku wybuchowego, ale urządzenie jednak nie zostało opróżnione. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia okoliczności oraz sprawcy przestępstwa. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano 26-letniego mieszkańca powiatu piskiego. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a w sobotę doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kolnie, gdzie usłyszał zarzut usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem i uszkodzenia bankomatu. Później, na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę