Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sylwestrowy koncert ŁOK

Słynne arie i duety operowe i operetkowe, znane walce i polki Johanna Straussa będzie można usłyszeć w sylwestrowy wieczór w Łomży. Łomżyńska Orkiestra Kameralna zaprasza na uroczysty koncert kończący 2005 rok. Podczas „Wielkiej Gali Operowej” - bo taki tytuł nadano koncertowi z muzykami Orkiestry wystąpią Gabriela Orłowska de Silva, Bernadetta Grabias i Jacek Szymański. Muzyków ŁOK poprowadzi wybitny polski dyrygent Jerzy Salwarowski.

Koncert odbędzie się 31 grudnia 2005 roku, o godzinie 17:30, w Sali Widowiskowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Łomży, ul. Nowa 2. W jego trakcie wręczone będą dyplomy Honorowych Mecenasów Kultury. W przerwie koncertu przewidziano także noworoczny toast lampką szampana.

Bilety w cenie 20 i 10 złotych, można nabyć w Biurze Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej przy Al. Legionów 30 w godzinach 8:00 – 15:00 oraz na godzinę przed koncertem w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę