Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sukcesy żaków ŁKS-u

Bardzo dobrze spisuje się najmłodsza drużyna ŁKS Łomża. Żaki, w których grają piłkarze rocznik 1994 i młodsi, w zakończonych właśnie rozgrywkach ligowych prowadzą w tabeli z kompletem zwycięstw, duże sukcesy odnoszą także podczas turniejów piłki nożnej rozgrywanych w halach.. W powszechnej opinii podopieczni Sławomira Stanisławskiego to wyjątkowo uzdolniona grupa młodych piłkarzy.

Najmłodsi piłkarze ŁKS-u odnoszą sukcesy także poza murawą. W czterech silnie obsadzonych halowych turniejach piłki nożnej o randze regionalnej i ogólnopolskiej młodzi piłkarze ŁKS-u dwa razy wygrywali turnieje i dwa razy zajmowali drugie miejsca – przegrywając finałowe pojedynki dopiero w rzutach karnych.
Wśród żaków ŁKS-u w bardzo dobrze spisali się dwaj młodzi piłkarze Daniel Lemański i Jakub Zielewicz. Pierwszy z nich dwukrotnie wybierany był na najlepszego zawodnika turnieju, a raz został królem strzelców, drugi uznawany był najlepszym bramkarzem.
Warto dodać, że w turniejach tych wyróżniano także Adama Święćkowskiego, Pawła Rzodkiewicza, Adriana Kamińskiego, Macieja Śliweckiego, Roberta Galanka i Grzegorza Galińskiego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę