Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Świąteczne wydanie “Wiadomości Łomżyńskich”

Bardzo piękny prezent pod choinkę przygotowało łomżyniakom Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. W łomżyńskich kioskach można dziś kupić świeżutkie wydanie kwartalnika “Wiadomości Łomżyńskie”. Nie brakuje w nich materiałów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. M.in. znana badaczka przeszłości Łomży, Donata Godlewska, wspomina organizowane przed laty wigilie łomżyniaków w nowogrodzkim skansenie. Ponadto na 64 stronach wiele ciekawostek – m.in. fotograficzna relacja z urodzin Hanki Bielickiej, o tym jak służba bezpieczeństwa towarzyszyła obchodom 50-lecia diecezji łomżyńskiej, o terrorystach z Łomży, o tajemnicach 500-letniej Katedry, o tym co ubecja wyprawiała w budynku przy ul. Nowogrodzkiej 5 w Łomży.


W rozmowie z wiceprezydentem Łomży, Marcinem Sroczyńskim - cała prawda o tym jakie chwyty stosuje białostocka dyrekcja dróg w walce o trasę Via Baltica, a także o tym jak jeden z wicemarszałków województwa w sposób szczególny ukochał sobie Łomżę. Jest też krzyżówka, kronika łomżyńska, wiele unikalnych zdjęć. Numer to wyjątkowo ciekawy, z pewnością dobra lektura na świąteczne dni.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę