Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Życzenia biskupa łomżyńskiego na Boże Narodzenie 2005 roku

Moi Bracia i Moje Siostry! Spotykamy się przy wigilijnym stole w znaku dzielenia się opłatkiem w Waszych domach rodzinnych; spotykamy się na świętej liturgii w Waszych świątyniach parafialnych; spotykamy się w jakże licznych miejscach pracy podczas przygotowanych w terminach wcześniejszych „opłatkach zakładowych.” Jezus narodzony w Betlejem, Bóg i Człowiek jest pełnią wszelkiego spotkania Boskiego i ludzkiego świata.

Życzymy sobie wzajemnie, by nasze świętowanie zostało wypełnione Jego obecnością. Miłość Wcielona, Syn Boży i Syn Maryi a nasz Brat niech błogosławi naszym spotkaniom w nadchodzącym Nowym Roku.

Z Księdzem Biskupem Tadeuszem z Łomżyńskiej Katedry, która
w prowadzonych wykopaliskach odsłoniła pięciowieczną historię ludzi wiary, modlitwy i ofiarnego życia ślemy słowa podziękowań za pamięć okazaną nam w dniach Jubileuszu.


+ Stanisław Stefanek TChr
Biskup Łomżyński

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę