Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

AndJoy - szkoła budząca ciekawość świata poprzez naukę języka angielskiego

Przed rokiem radosny, lecz przede wszystkim mądry miś Eddie, rozpoczął swoją przygodę z łomżyńskimi dziećmi w Szkole Językowej AndJoy, pomagając im poznawać świat i zgłębiać tajniki języka angielskiego. Miś zadomowił się w naszym mieście na dobre! W lokalu szkoły, przy ulicy Małachowskiego 6/53, na ścianach jest jego portret, a większa od niejednego taty maskotka Eda wita uczniów i rodziców.

Dzieci mają to do siebie, że bardzo szybko rosną, a jeszcze szybciej się uczą. Dlatego oferta szkoły reaguje na taką sytuację. Od września wszystkie chętne dzieci, które będą kontynuować naukę języka angielskiego po intensywnym kursie Teddy Eddie będą mogły przejść na poziom bardzie j zaawansowany, prowadzony metodą Savvy Ed. Łomżyńska szkoła AndJoy jest jedyną w mieście, która ma licencję na prowadzenie zajęć zarówno metodą Teddy Eddie, Jokermania jak i Savvy Ed.

Metodą Teddy Eddie uczą się tu już dwulatki - bo jest ona opracowana w taki sposób, by już najmniejsze dzieci, obcując z drugim, oprócz polskiego językiem, nabywały obycia i odwagi do używania języka angielskiego. Dzieci dwu i trzy letnie są w grupie pierwszej Start (pierwsze słowa i zdania), kolejne trzy grupy skupiają dzieci w wieku: 4-5 lat grupa Standard (pierwsze rozmowy), 6 lat ABC (początki czytania) i 7 lat School (czytanie tekstów). Ciekawe i niezwykłe jest to, że dzięki tej metodzie dziecko poznaje minimum 2000 słów, a dorosły Amerykanin używa ich w życiu średnio 5000!

Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki języka angielskiego, którą dziecko w wieku od 7 do 10 lat może dojść aż do poziomu Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy). Lekcje Savvy Ed są krokiem milowym w stronę płynności językowej, momentem,  w którym wszystkie poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty zostaną utrwalone, zaktywizowane i wykorzystane w prowadzeniu swobodnej rozmowy.

Savvy Ed zachwyca dzieci i rodziców połączeniem ambitnego podejścia i niebanalnej treści. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe, opanowują ogrom materiału. Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów ponieważ dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy - materiału - podkreśla Mieczysław Mertin, właściciel ale także nauczyciel w szkole AndJoy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach.
W kursie Savvy Ed dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem
rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Największym sukcesem jest to, że dzieci bez problemu radzą sobie z późniejszymi egzaminami w szkole oraz egzaminami Cambridge YLE.

301147880_546845770573074_5690470333517970976_n.jpg

Oczywiście, nadal realizujemy dla wszystkich chętnych kurs Teddy Eddie - mówi M. Mertin. Trzeba przyznać, że to ambitne zadanie a metoda ta jest także niebanalna, bowiem teksty, ilustracje i nagrania stanowiące materiały dydaktyczne, mimo że są dla dzieci, to nie są dziecinne, infantylne i nudne, wprost przeciwnie! Angażujące historyjki, wpadające w ucho piosenki i mnóstwo ruchowych gier - to sposoby stawiające przede wszystkim na komunikację. W żadnej innej metodzie nie ma rockowych aranżacji piosenek, latającego dywanu, który "ułatwia" mówienie po angielsku, czy listów z końca świata przesyłanych przez bohatera kolorowych i atrakcyjnych podręczników, budujących motywację wewnętrzną uczniów.

Czy szkoła AndJoy to miejsce nauki tylko najmłodszych dzieci? - na to pytanie pan Mieczyław Mertin odpowiada z uśmiechem: Oczywiście, że nie! Jest tu miejsce dla każdego. Starszym dzieciom oferujemy naukę metodą Jokermania, a młodzież i dorosłych zapraszamy do nauki metodą Direct English. Posiadam licencje na nauczanie tymi metodami - podkreśla z dumą właściciel.

W tym roku szkolnym Szkoła Językowa AndJoy wprowadza korepetycje indywidualne dla uczniów, którzy by chcieli powtarzać materiał przed klasówkami czy przed maturą.
Jesteśmy w stanie znaleźć sposób na realizację najbardziej nietypowych, indywidualnych potrzeb uczniów i kursantów w każdym wieku - zapewnia właściciel szkoły. W przypadku ścieżek indywidualnego nauczania świetnie sprawdzają się zdalne metody nauczania, które lektorzy prowadzący zajęcia mają doskonale opanowane. A wśród nich są także nauczyciele, dla których język angielski jest ich pierwszym językiem, tzw. native speakrs.

Szkoła Językowa AndJoy nie ogranicza się tylko do prowadzenia nauki języka angielskiego. Jeśli ktoś chciałby uczyć się na przykład francuskiego, czy innego języka obcego, na pewno właściciel temu zaradzi. W szkole wiosną tego roku prowadzona była bezpłatna nauka języka polskiego dla osób, które przyjechały do naszego miasta z ogarniętej wojną Ukrainy. Przez kilka miesięcy uczestniczyło w nich blisko 20 osób.

Każdy rodzic, który rozumie, że nauka języka angielskiego od najwcześniejszych lat życia dzieci to także otwieranie okna na wiedzę o otaczającym świecie, pogłębianie znajomości różnych kultur i ciekawe, rozwijające spędzanie czasu, warto, by skontaktował się i omówił ścieżkę rozwoju dziecka z właścicielem Szkoły Językowej AndJoy, panem Mieczysławem Mertinem. Można zadzwonić: tel. 503 939 402, napisać na adres: andjoyszkola@pl, www.andjojszkola.pl lub przyjść do siedziby szkoły przy ulicy Małachowskiego 6/53

tekst płatny

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę