Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Sukcesy na koniec roku

Kolejne sukcesy artystycznej młodzieży z Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży, wieńczą udany pod tym względem rok. Po triumfach Crazy Twisting Group, dziewczęca formacja Twist, prowadzona przez Beatę Kisiel, zdobyła II miejsce w kategorii hiphop formacje na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Perfect Style 2”, który odbył się 18 grudnia 2005 roku w Gdańsku. W kategorii hiphop duety również II miejsce „wytańczyły” Karolina Żukowska i Ula Nowakowska.


Swoją dobrą formę wokalną potwierdziły również dziewczyny z grup wokalnych Magdy Sinoff. Na XI Ogólnopolskim Festiwalu „Młodzi w piosence”, który odbywał się 17-18 grudnia w Białymstoku. Joanna Zawłocka zdobyła I Nagrodę, Urszula Durzyńska III Nagrodę, a Zuzanna Matejkowska wyróżnienie.
Organizatorem Festiwalu było Studium Estradowe im. Anny German oraz Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.
240206081801.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę