Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wicepremier Jacek Sasin przyjedzie do Łomży

Główne zdjęcie
Jacek Sasin, wicepremier i minister AP (fot. MAP)

Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin w niedzielę przyjedzie do Łomży. Podczas Podlaskiego Pikniku Rodzinnego spotka się z mieszkańcami miasta.

W niedzielę 17 lipca 2022 roku, na muszli koncertowej przy ul. Zjazd w Łomży, odbędzie się Podlaski Piknik Rodzinny, organizowany wspólnie przez Miasto Łomżę przy wsparciu Województwa Podlaskiego. Wydarzenie rozpocznie się  o godz. 15:00, wstęp wolny. 

Z nieoficjalnych jeszcze informacji wynika, że około godz. 16-17 na muszli pojawi się wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Od dwóch tygodni jest on także opiekunem Prawa i Sprawiedliwości w województwie podlaskim. 

Nie są znane jeszcze szczegóły wizyty, ale należy przypuszczać, że spotka się także z mieszkańcami Łomży. 

Podczas pikniku udostępnione mają być dmuchańce, stoiska z lodami czy watą cukrową, potrawy regionalne przygotowane przez koła gospodyń wiejskich, stoiska służb mundurowych, różne animacje, konkursy i pokazy dla dzieci. 

Jak silne jest to wsparcie województwa, wystarczy popatrzeć na zapowiedziane stoiska: Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, Książnica Podlaska Podlaski Instytut Kultury, Opera i Filharmonia Podlaska, Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. 

Poza tym prezentować mają się: Punkt Informacji Turystycznej z Łomży, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży oraz lokalni producenci żywności regionalnej i rękodzieła.

_MG_5854.JPG
Przygotowania na muszli

 

Poseł Gwiazdowski nowym pełnomocnikiem PiS w okręgu

Foto: Jacek Sasin, wicepremier i minister AP (fot. MAP)
Foto: Przygotowania na muszli

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę