Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ostatni dzień na złożenie deklaracji czym grzejemy

Główne zdjęcie
Piec na słomę (zdjęcie ilustracyjne)

Czwartek jest ostatnim dniem na złożenie deklaracji CEEB. Do tej pory z terenu Łomży i powiatu łomżyńskiego złożono prawie 65%. Można to zrobić przez internet w ciągu kilku minut. Spóźnialskim natomiast grozi grzywna.

O prawie 10% zwiększyła się liczba złożonych deklaracji Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków od ostatniej naszej przypominającej o tym obowiązku publikacji. Ciągle jeszcze wielu właścicieli i zarządców nieruchomości nie zgłosiło na https://ceeb.gov.pl/ sposobu ogrzewania domów i nieruchomości. Nie wywiązanie się z tego obowiązku może zakończyć się grzywną, nawet 5000zł.

Z danych na dzień 29 czerwca na godz. 14:17 wynika, że od niedzieli wyraźnie zwiększyła się ilość złożonych deklaracji. Średnio z terenu Łomży i powiatu łomżyńskiego złożono 65%. Niestety, wielu jeszcze nie wypełniło tego obowiązku.

Najwięcej 67% złożono w mieście Łomża, a od soboty przybyło prawie 600 deklaracji. W gminie Wizna także 67 % właścicieli wywiązało się z obowiązku. 66% zobowiązanych deklaracje złożyło w Piątnicy i Przytułach. Z terenu gminy wiejskiej Łomży wpłynęło 65%, a Śniadowa 64%. W gminie Jedwabne  61% złożyło deklaracje, w Nowogrodzie natomiast 57%. Najmniej złożono w Zbójnej i Miastkowie – 56%.

Do końca dnia można składać przez internet na stronie https://ceeb.gov.pl/. Czynność nie jest zbyt skomplikowana, wymaga podania kilku podstawowych informacji dotyczących sposobu ogrzewania nieruchomości. 

Obowiązek nie dotyczy mieszkańców bloków.

 

Ostatnie dni na złożenie ważnej deklaracji


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę