Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na pl. Kościuszki potrwają 3 tygodnie

Rozpoczęły się prace przy przesunięciu przejścia dla pieszych przy placu Kościuszki. Prace potrwają około 3 tygodni, a kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość.

Po wypadku śmiertelnym, do którego doszło na początku grudnia 2021 roku, gdy przed przejściem dla pieszych przy Szkole Muzycznej spod ciężarówki wypadł mężczyzna, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Okazało się, że osoba pod samochód wpadła na przejściu dla pieszych przy II LO, przy placu Kościuszki.
Komisarz Łukasz Gańko z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży informował w połowie marca, że po analizie zdarzenia policji i służb miejskich zdecydowano odsunąć od ronda to przejście. Pojawią się także „szykany” dla ruchu pieszych, czyli barierki odobne z łańcuszkiem, które mają uniemożliwić wejście na jezdnię w linii prostej z chodnika przy II LO. Przejście zostanie przystosowane dla niewidomych.
Prace z przerwami potrwają około 3 tygodni. W tym czasie, okresami należy spodziewać się utrudnień w ruchu i korków. 

 

Po wypadku śmiertelnym przesuną przejście dla pieszych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę