Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Spotkanie autorskie z Sławomirem Koprem

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie autorskie z historykiem, autorem książek historycznych Sławomirem Koprem. Spotkanie z cyklu „Ku Niepodległej #Łomża”.

W środę 20 kwietnia o godz. 18.00 w Hali Kultury na Starym Rynku dobędzie się spotkanie z  pisarzem, autorem książek historycznych i biograficznych, a także publicystą Sławomirem Koprem. Spod Jego pióra wyszły: “Stracone pokolenie PRL”, “Gwiazdy kina PRL”, „Bodo. Historia z tragicznym zakończeniem”, „Alkohol i muzy”, “Życie towarzyskie elit PRL”, “Wielcy szpiedzy PRL”. 

W swoich książkach Sławomir Koper przedstawia historię głównie poprzez fakty mało znane, zapomniane lub pomijane w oficjalnych monografiach. Prezentuje ważne i znane, ale także nieco już zapomniane postacie w kontekście życia prywatnego i codziennego oraz obyczajowości charakterystycznej dla danej epoki. Życie prywatne opisywanych postaci jest dla autora ważną częścią biografii.

Spotkanie autorskie to część projektu “Ku Niepodległej #Łomża” dofinansowanego ze środków Instytutu Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja Niepodległość po polsku.

 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę