Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Nagrodzone ubranie się w książkę

Praca fotograficzna zatytułowana „Na nieludzkiej ziemi”, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży Mai Welszyng zajęła I Miejsce w Konkursie Fotograficznym „Nowa twarz książki – SLEEVEFACE” zorganizowanym przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Sleeveface to rodzaj zabawy polegającej na wykonaniu zdjęcia z zasłoniętą przez okładkę książki, czasopisma, płyty częścią ciała.  Powstaje obraz, pewne złudzenie zabawne, czasem zaskakujące w twórczych kombinacjach połączenia sylwetki fotografowanej osoby z ukrytym książkowym alter ego. W zamyśle organizatorów ma to sprzyjać popularyzacji czytelnictwa. Praca Mai Welszyng przedstawia sylwetkę dziewczynki trzymającej na wysokości twarzy książkę „Dziewczyny z Syberii”. 

Zdjęcia nadsyłano do końca lutego 2022 roku, a wyniki konkursu ogłoszono 18 marca 2022 roku. Opiekunem uczennicy jest Jacek Sokołowski. 

 

Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę