Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Turniej żaków w Grajewie, Łomża najlepsza.

Główne zdjęcie
Zwycięzcy z gośćmi turnieju i z pucharem burmistrza.

W Hali Sportowej MOSiR w Grajewie odbył się VIII Podlaski Świąteczny Turniej Żaków Pamięci Wojciecha Chylińskiego o puchar burmistrza miasta. Udział wzięło osiem zespołów rocznika 1994 i młodsi z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego.

Zwyciężyli młodzi piłkarze ŁKS – u Łomża (trener Sławomir Stanisławski i Zbigniew Rańczuch), którzy w finale pokonali Sokół Sokółka 1 : 0. W meczu o trzecie miejsce Mazur Ełk wygrał z Tęczą Oracze 3 : 1. Kolejne miejsca zajęli: Sokół Biała Piska, Olimpia Zambrów, Hetman Białystok i MOSiR Grajewo. Królem strzelców z 7 bramkami został Patryk Koszycki z Sokoła Biała Piska, a miano najlepszego bramkarza przyznano Jakubowi Zielewiczowi z ŁKS–u Łomża. Mecze społecznie sędziowali Wiesław Wlizło i Izydor Polkowski z Ełku.
W trakcie turnieju młodzi zawodnicy mieli okazję do spotkania i wspólnych zdjęć z zawodnikami kadry legendarnego trenera Kazimierza Górskiego – Zygmuntem Kalinowskim, Piotrem Czachowskim i Janem Domarski oraz synem Pana Kazimierza – Dariuszem.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę