Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Alternatywny Klub Filmowy prezentuje: „Zmruż oczy”

Opowieść o czupurnej dziewczynce, która potrzebuje więcej uwagi, afirmacji i wolnego czasu, niż mogą jej poświęcić rodzice zajęci karierą zawodową - to najkrótszy opis filmu, który będzie można zobaczyć podczas najbliższego spotkania łomżyńskiego Alternatywnego Klubu Filmowego. W środę 14 grudnia w auli II LO (przy Placu Kościuszki) zaprezentowany zostanie film Andrzeja Jakimowskiego pt. „Zmruż oczy”. W projekcji, jako gość specjalny, udział weźmie Zbigniew Zamachowski.

„Film to baśń o ludziach...” tymi słowami określił przekaz słów, myśli i obrazu znany wszystkim Krzysztof Kieślowski. „W dzisiejszym świecie mamy wiele różnych filmów. Filmów beznadziejnych, tragicznych, dobrych i rewelacyjnych. Ale jak je wybrać? W tym celu powstał Alternatywny Klub Filmowy” – mówi brat Marcin Radomski z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży założyciel Klubu. - „Razem z polonistami (Mirek Reszewicz) oraz uczniami II LO w Łomży będziemy poszukiwać tego, co jest bardzo dobrym filmem, w sposób szczególny w polskim kinie”.
Spotkania AKF prowadzi Robert Łobko SSP, który jest specjalistą od środków społecznego przekazu i podobne dyskusje na temat filmu prowadzi w środowiskach akademickich Lublina i Krakowa. Na pierwszą projekcję łomżyńskiego AKF – film „Pręgi” Magdaleny Piekorz - do auli II LO przyszło około 200 osób. Brat Marcin liczy, że i tym razem zainteresowanie filmem będzie bardzo duże, tym bardziej, że swój udział w projekcji zapowiedział Zbigniew Zamachowski odtwórca głównej roli w filmie „Zmruż oczy”.

Dodajmy, że projekcja odbędzie się 14 grudnia 2005 roku o godz. 16.00 w auli II LO w Łomży. Wstęp na spotkania Alternatywnego Klubu Filmowego jest bezpłatny.

zobacz też: www.kapucyni.lomza.pl
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę