Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Studenci PWSIiP wyróżnieni

Praca magisterska Martyny Wiśniewskiej, absolwentki informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, wygrała w konkursie o Nagrodę Prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu w kategorii „technologie informatyczne”. Wyróżnienie w tej samej kategorii zdobyła praca inżynierska Bartosza Kaczorowskiego, także absolwenta informatyki.

Martyna Wiśniewska nagrodzoną pracę „ Analiza i badanie metod projektowania doświadczeń użytkownika (UX DESIGN) na przykładzie strony internetowej” pisała pod okiem dra inż. Andrzeja Sawickiego, Kierownika Zakładu Informatyki. Promotorem pracy Bartosza Kaczorowskiego „Projekt systemu prognozowania zanieczyszczenia powietrza na danym terenie” była dr inż. Aneta Wiktorzak, Dziekana Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności.  

Najlepsze prace magisterskie, inżynierskie oraz licencjackie wyłoniono w obszarach: zarządzania finansami, inżynierii produkcji, technologii informatycznych, działań administracji na rzecz rozwoju przedsiębiorstw i ich innowacyjności.

To trzecia edycja konkursu skierowanego do studentów Publicznych Uczelni Zawodowych zrzeszonych w Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych. Wcześniej, w pierwszej edycji w 2019 r. w kategorii „innowacje w przemyśle” wygrała praca magisterska Ewy Wnuk, a w kategorii prace inżynierskie, także z obszaru innowacje w przemyśle, trzecie miejsce zajął przygotowany przez Juliana Skowrońskiego „Prototyp autonomicznego robota obsługującego ruch palet między magazynem i strefą załadunku/rozładunku”. W II edycji konkursu w gronie wyróżnionych prac magisterskich w kategorii „zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach globalizujących się rynków” znalazła się praca Emila Borkowskiego, absolwenta administracji.

Honorowy patronat nad konkursem objął Premier RP Mateusz Morawiecki, Minister Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

(maretiał nadesłany)

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę